Sizleri Zevk Noktasına Getirecek Bayanlar

Açıklama

Sizleri Zevk Noktasına Getirecek Bayanlar

Başlarda pek fazla uğraş beni sarmasa da hoşuma giden bir uğraş vardı o da yüzme idi galiba. Ben boş vakitlerde yüzmekten çok fazla zevk alırdım ve bununla ilgili bir kursa gitmek gerçekten çok mantıklı olacaktı bana göre. Bunun dışında yüze hocaları da gerçekten çok fazla seksi oluyorlardı ve bu ben çok fazla cezbediyordu nede diye soracak olursanız çalıştığım yerde olan beyler hem böyle kilolu ve çok nazik olmayan insanlardı.  Bir de bana asılmaları vardı ki neredeyse ben böyle gidecek olursa erkeklerden soğuyacaktım.

Ama sonunda bulduğum uğraş beni tekrardan erkekler konusunda pozitif düşünmeye yetti. Bizim ilçede bulunan yüzme kursuna yazıldım ben. Aslında o kursa sadece yüzme bilmeyen kişiler kayıt olmaya gidiyorlardı aslına bakarsanız ben yüzme bilen bir insandı ama böyle bir şeye gerçekten çok fazla ihtiyacım vardı gerçekten.

Ben giderek hocama ben yüzme biliyorum ama daha da geliştirmek istiyorum deyince öncelikli olarak beni denedi ve gerçekten de iyi yüzdüğümü bana söyledi sen gerçekten bu konu da başarılısın senin gibi birkaç arkadaş daha var onlarla birlikte sana da farklı bir uygulama yaptıracağım deyince ben mutlu oldum. Aslında o kadar erkek arasında kalmak pek güzel bir şey değildi ama yine de ben nedense mutlu olmuştum. Bizim saatlerimiz yani yüzmek için geldiğimiz saatler biraz daha değişikliğe uğrayarak geç saatlere alındı erkekler için pek sorun olmasa da benim için biraz sorun olabilirdi ama ev de bekleyenim de olmadığı için benim açımdan da sorun olmaz diye düşündüm ve ardından kabul ettim.

Akşam saatlerinden sonra hazırlıklar yaptım ve güzel bir makyaj yaptıktan sonra yola koyulmak için arabama bindim. Gecenin bir vakti beni öyle gören erkekler bana yiyecek gibi bakıyorlardı ama ardından hocam beni ellerinden kurtardı gerçekten de bu durumdan kurtulmak zor olacaktı ama bana kalacak olursanız ben bu şekil de çok zevk alacağım gibi geliyordu bana.

Önce erkekler yüzmeye başladılar ben de en son yüzmek için suya girdim ama bir yandan da korkuyordum o kadar erkeğin arasında belki çok tehlikeli idi. Ama gece umduğum gibi sonuçlanmadı ve herkes evine doğru gitmeye başlayınca ben de yüzme hocamla baş başa kaldım aslında onu çok beğeniyordum ve hoş bir erkek olduğu da açıktı zaten.

Etiket yok

[ Toplam ziyaret: 694 ] [ Bugün: 1 ]

  

İlan ID: Yok